Petra Safarova

Petra
Šafářová

Barvami, tvary, kombinacemi materiálů, přírodou, světem kolem nás, architekturou a uměleckými proudy první poloviny minulého století, tím vším se nechávám ráda inspirovat a vést při tvorbě, ať už ryze uměleckých objektů – soch, plastik a obrazů, tak i designových kolekcí.

Snažím se, aby každý předmět, který projde mýma rukama, měl duši, ztělesňoval kus mě samé, a přinášel radost tomu, kdo jej používá, aby vnesl o trochu více světla do šedi běžných dní.

Maximální kvalita zpracování, použití těch nejlepších vstupních materiálů, originalita, péče a smysl pro detail, to jsou základní ingredience, o které se opírám běhěm celého tvůrčího a výrobního procesu.

Výrobky z mého ateliéru lze nalézt v mnoha destinacích světa – v České a Slovenské republice, Rakousku, Německu, Švýcarsku, Řecku, Španělsku (včetně soukromé sbírky na Kanárských ostrovech), USA či na Hawaji.

Objevte mou další tvorbu –

Z mého ateliéru vychází i luxusní značka dámských uměleckých kabelek BONCLÉ. Každý kus je jediný svého druhu a snoubí francouzský šarm s elegancí. Toužíte se rozmazlit a ukázat světu svou vnitřní bohyni?

Navštívit stránky Bonclé
Petra Safarova